Click to order
Ваш вибір
Total: 
Як до Вас звертатись?
Ваш Email
Ваш телефон
Про компанію
Корм Equilibrio Super Premium - бездоганний баланс в харчуванні для собак і котів

EQUILIBRIO® БАЛАНС ДОСКОНАЛОСТІ В ХАРЧУВАННІ

Смачний, поживний і збалансований – важливі переваги, завдяки яким Equilibrio є одним з лідерів у виборі корму серед власників собак і котів більше ніж у 35 країнах світу
Equilibrio розроблений в тісній співпраці з експертами в області харчування домашніх тварин, ветеринарами-дієтологами та власниками розплідників
Історія Equilibrio

Виробник кормів Equilibrio, бразильська компанія Total Alimentos, була заснована в 1975 році. Сьогодні вона входить в 10-ку найбільших компаній з виробництва кормів для тварин у світі. Якість виробництва та контроль на всіх етапах дозволили компанії-виробнику отримати сертифікати якості ISO 9001, GMP и HACCP

Equilibrio [ЕКВІЛІБРІО]
Це збалансований, смачний, збагачений протеїнами та поживними речовинами корм для собак і котів. Він виготовлений на основі високоефективних формул, які включають найякісніші інгредієнти. Корм Equilibrio підходить для всіх порід собак і котів, адже враховує індивідуальні особливості кожного організму
Характерні особливості
Корм Equilibrio збагачений протеїнами тваринного походження. Концентровані формули корму націлені на невеликі порції в об'ємі, але з високою концентрацією поживних речовин. Корм також містить функціональні інгредієнти, які підтримують здоров'я пащі, роботу внутрішніх органів або направлені на підтримку та захист суглобів
Технологія виробництва
Виробничі підприємства Total Alimentos оснащені найсучаснішим обладнанням, яке допомагає спеціалістам компанії забезпечувати надійність і харчову точність продуктів. Крім того, компанія підтримує партнерські відносини з відомими ветеринарними лікарями, а також з бразильськими та американськими дослідниками, які виступають в якості фахівців в області харчування собак і котів для розробки безпечних та інноваційних формул кормів
Дослідницька діяльність
Щоб постійно впроваджувати інновації у виробництві кормів, Total Alimentos підтримує партнерські відносини з Університетом Іллінойсу (США). У Бразилії Total Alimentos також підтримує відносини з великими університетами, ветеринарними лікарями і дослідниками харчування тварин, які допомагають в оцінюванні та розробці нових інгредієнтів, продуктів і нових формул. Це дозволяє піклуватися про найважливіше для компанії: здоров'я та довголіття собак і котів.
Тестування кормів
Для безперервного вдосконалення рецептур кормів для собак і котів, компанія проводить тестування, що відповідають міжнародним протоколам, гарантують безпеку і правдивість отриманих даних. Проводяться тести на якість засвоюваності, на якість екскрементів, рівень pH сечі у котів, вплив на зростання та розвиток, стан шкіри й шерсті тощо.

Як розпізнати якісний корм та обрати найкращий варіант для свого улюбленця?

На упаковці корму можна знайти багато корисної інформації.
Ми хочемо порадити вам, як краще розуміти характеристики кормів, що вказані на упаковках. Якщо ви оберете корм Equilibrio для свого вихованця, з часом ви помітите очевидну ефективність та покращення його здоров’я.
Безпека
Пакування
Маркування
Вибір корму
Годування
Безпека
Ми ніколи не підемо на компроміс щодо безпеки корму для тварин. І ви також. Собаки і коти справжні члени родини, вони дорогі для нас. Отже, ми хотіли б годувати їх так само безпечно, як самих себе. Найсучасніші стандарти виробництва, такі як GMP чи HACCP введені на виробництві, щоб гарантувати, що будь-яка партія корму, що вироблена на заводі, перевірена та погоджена для подальшого використання. GMP (“Good Manufacturing Practices”) («Гарна виробнича практика») значить, що способи виробництва корму відповідають керівним принципам конкретних агентств, які контролюють продажі продуктів харчування, напоїв або ліків.

Ці рекомендації призначені для тих виробників, які хочуть, щоб їх продукція завжди була найвищої якості, партія за партією, перед тим як вона буде випущена на ринок і використана власниками тварин. HACCP - це промисловий спосіб виробництва, що заснований на принципах профілактики, коли мова йде про безпеку харчових продуктів. Це вказує на те, що під час виробництва уникають біологічної, фізичної, хімічної або навіть радіологічної небезпеки у виробничих процесах.
Пакування
Упаковка є дуже важливою частиною інформаційного блоку для власників тварин. Саме тут можна отримати повні відомості про корм. Крім того, упаковка – це ще й те, що гарантує не тільки свіжість продуктів, а й збереження поживних властивостей корму.

Пакет може бути з паперу або пластику, з внутрішнім захистом або ні, іноді з алюмінієвим шаром всередині.
Ключовий загальний принцип – завжди зберігати продукти в оригінальній упаковці.

Всі прошарки обрані таким чином, щоб їжа не потрапляла під дію навколишнього середовища і світла. Кисень і світло можуть стимулювати окислення жирів. Зрештою, смак їжі може змінитися і це призведе до того, що продукт стане менш смачним, і, можливо, вашому вихованцеві він не сподобається.

Ось кілька порад або загальних правил для збереження корму:
Best Before Date (BBD) (Термін придатності)
Цей індикатор показує, до яких пір корм має найкращі смакові якості. Однак, загальновідомий факт, що свіжість продукту максимальна протягом перших 6 місяців після його виготовлення. Смакові якості під час цього періоду будуть максимальними.
Відкриття
Весь корм у відкритій упаковці слід використати протягом 30 днів після першого відкриття. Це також означає, що вага пакета повинна відповідати нормі щоденного споживання корму вашої собаки або кішки. Наприклад, якщо ваш вихованець з'їдає 100 грам певного продукту в день, то пакет вагою 3 кг - це ідеальний варіант при покупці.
Закриття
Як згадувалося раніше, вміст пакета слід використати протягом 30 днів після відкриття. Якщо корм подається щодня, його слід зберігати в оригінальній упаковці. Вміст повітря необхідно видалити, натиснувши на пакет, після чого він повинен бути надійно закритий. Потім упаковку слід зберігати в сухому прохолодному місці, без високих температур або прямого контакту з сонцем.
Маркування
А ось і складна частина. Крім загального зовнішнього вигляду або емоцій, які дають гарне уявлення про те, що означає бренд або продукт, уважне ознайомлення з деталями може розкрити цінну інформацію:
Технологія
Взагалі кажучи, корм для котів і собак може бути в сухому вигляді (екструдовані гранули або гранули), у вологому вигляді (паштет, шматочки в соусі, желе, слайси і т. д.), або з різною текстурою і формою (зазвичай всі ласощі і закуски).
Опис
Їжа може бути або «на 100% повноцінною і збалансованою» (достатньою для задоволення щоденних потреб у харчуванні, слід додати тільки свіжу воду), або «додатковою» (недостатньою для задоволення щоденних потреб у харчуванні, тому її слід давати тільки у вигляді добавки, пригощання, ласощів)
Вид (собака або кіт)
Коти вважаються облігатними хижаками (м'ясо обов’язково має бути частиною їх їжі), а собаки визнані умовними хижаками (їх харчування може бути як тваринного, так і рослинного походження). Це означає, що котів потрібно годувати лише кормом для котів. Корм для собак - не буде повноцінним і збалансованим для котів. Є певні поживні речовини, які повинні бути частиною раціону, щоб уникнути незбалансованості раціону котів.

Можливо ви чули про таурин або аргінін, які є білковими компонентами. Якраз ці складові дуже важливі для котів і мають обов’язково бути в складі їх корму. Суміш інгредієнтів для приготування корму для котів повинна забезпечувати всі специфічні елементи, що покривають щоденні харчові потреби.

Якщо це вірно для собак, то тим більше вірно для котів. Годування котів кормом для собак може привести до серйозних наслідків, наприклад, хвороби серця або очей. При цьому і кішки, і собаки можуть перетравлювати рослинні інгредієнти, але в кінцевому підсумку важливо мати повний склад компонентів для кожного виду (кішки або собаки).
Вік та етапи життя
Деякі харчові продукти іноді можуть мати маркування, що вони підійдуть для будь-якого періоду - і для росту, і для дорослого віку. Це часто трапляється зі звичайними кормами для домашніх тварин, особливо з брендами з невеликим асортиментом. Однак зрозуміло, що кошеняті або цуценяті потрібна особлива їжа в порівнянні з дорослими кішками або собаками. Чому так?

Оскільки період росту - це інтенсивний період життя, потреби організму можуть бути величезними, тому корм для домашніх тварин для зростання повинен бути більш енергетичним (зростаючий організм дуже вимогливий!), містити більше білків (для кісток, м'язів, імунітету або тканин в цілому), збагачений мінералами, (наприклад, кальцієм і фосфором), вітамінами.

Собаки, як вид тварин, дуже унікальні: це вид з найбільшою різноманітністю в світі. Від чихуахуа (1 кг) до німецького дога (100 кг), відмінності можуть бути неймовірно великими. Те ж саме і з потребами в харчуванні, особливо під час зростання.

Старіння також є дуже важливим аспектом, який слід враховувати. В ідеалі, слід коригувати дієту, коли собака або кішка старше 7 років. Це умовне число, але в цьому віці домашня тварина вступає в стадію зрілості, деякі ознаки можуть стати очевидними (шкіра і шерсть можуть змінитися, а також зменшується повсякденна активність).

Наполегливо рекомендується відвідати ветеринара для огляду, оскільки можуть бути присутніми деякі невидимі ознаки старіння, і тільки ваш ветеринар зможе дати вам пораду і порекомендувати певні профілактики. На відміну від цуценят або кошенят, яким потрібен адаптований корм, вихованців похилого віку слід годувати за індивідуальними рецептами.
Розмір
Дійсно, собаки як вид тварин дуже унікальні: це вид з найбільшою різноманітністю у світі. З точки зору простої анатомії - відмінностей багато: довжина травного тракту, розмір та тип щелепи, енергетичні потреби, тип шерсті і т.п. Всі ці особливості визначають, яким типом корму слід годувати.

Equilibrio пропонує широкий вибір рецептів і продуктів, спеціально розроблених для кожного конкретного розміру собаки.
Стиль життя
Кішки і собаки можуть мати різний рівень активності, в залежності від середовища їх проживання (в приміщенні або на вулиці, в місті або в сільській місцевості), віку, характеру, взаємодії з іншими домашніми тваринами або власником, доступного простору (будинок або квартира). Можливо знайти продукти, спеціально розроблені для кожної або деяких з цих потреб. Енергетичний рівень корму зазвичай адаптований (більше або менше калорій) або з певними інгредієнтами, чи поживними речовинами, які приносять користь кішкам і собакам, щоб задовольнити їх індивідуальні потреби.
Стерелізація
Кішок і собак рекомендується стерилізувати хірургічним шляхом в ранньому віці, якщо тільки власники тварин не хочуть, щоб вони народжували кошенят або цуценят. За винятком цього конкретного випадку та медичних протипоказань, стерилізація повинна проводитися вже у віці 6 місяців. Більш того, після 7 років наполегливо рекомендується стерилізація, оскільки вона має профілактичні або захисні переваги для здоров'я.

Після кастрації у кішки або собаки може бути інший енергетичний метаболізм, що вимагає більш пильної уваги до щоденного споживання калорій. Це означає, що кількість калорій, що споживаються щодня, не повинна бути занадто високою, особливо в разі менш активного способу життя. Корми для стерилізованих домашніх тварин поширені на ринку і їх слід використовувати відразу після стерилізації кішки або собаки.
Стан здоров’я
Як і в людей, стан здоров'я кішки або собаки може змінюватися протягом життя, іноді раніше чи пізніше. Наполегливо рекомендується регулярна консультація ветеринара з щорічним медичним оглядом (наприклад, повторна вакцинація), а потім частіше, коли кішці або собаці виповнюється 7 років.

Звичайно, будь-який несподіваний патологічний стан може потребувати більш частих відвідувань ветеринара. Їжа є наріжним каменем підтримки стану здоров’я. Захворювання нирок, захворювання кишківника, ожиріння, цукровий діабет, стан шкіри - типові ситуації, коли їжа відіграє важливу роль.

Лікувальні дієти - це особливі продукти, прописані ветеринарами для лікування особливих захворювань. Такі лікувальні дієти не рекомендується починати без попереднього призначення лікаря. Лікувальні корми є повноцінними і збалансованими, але також мають дуже специфічні рецепти для контролю за кожною медичною ситуацією.

Тільки ветеринарний лікар може поставити точний діагноз, зрозуміти індивідуальні потреби вашого вихованця і призначити правильний корм на необхідний період.
Натуральність
Цей харчовий атрибут означає, що харчові компоненти не є синтетичними, в них нічого не було додано, а тільки фізично оброблені компоненти. Це харчові або кормові інгредієнти, отримані виключно з рослинних, тваринних або похідних джерел, в необробленому стані. Вони пройшли класичну фізичну обробку, не піддані хімічному синтетичному процесу. Натуральні продукти користуються величезною популярністю в усьому світі.

Прийнято вважати, що натуральні інгредієнти або натуральна їжа безпечніша, або краща для здоров'я. Виходячи з цього, найкраща рекомендація при виборі продуктів харчування - це звернути увагу на деякі важливі аспекти:
 • продукти харчування мають бути виробленими відповідно до найвищих промислових стандартів і рекомендацій по харчуванню;
 • мати ясність і прозорість маркування на упаковці;
 • мати репутацію і експертизу бренду;
 • уникати тверджень, що вводять в оману і не покладаються на науково доведені елементи.
Інгредієнти
Як і в випадку, коли ми готуємо вдома, інгредієнти подрібнюються і перемішуються перед приготуванням, щоб отримати якісний кінцевий продукт.
Свіжість
Це відноситься до текстури інгредієнта, який використовується для приготування їжі. Зазвичай це означає, що перед приготуванням він був доданий в рецепт замороженим або в рідкому стані. Якою б не була початкова текстура, важливий остаточний харчовий стан їжі.
Вибір корму для вашого собаки або кота
Всі ми знаємо, що кішки або собаки - не люди, а кішки безумовно не схожі на маленьких собак. Це означає, що їжа, яку подають кожен день, повинна бути дійсно адаптована до харчування вашого вихованця відповідно до виду та стану тварини. Швидше покладайтеся на остаточний поживний склад продуктів (білки, жири і т. д.) і переконайтеся, що він є повноцінним і збалансованим, якщо він не призначений тільки в якості ласощів або частування.

Приступайте до вибору корму, зокрема, виходячи з виду вашого вихованця, крок за кроком виконуючи такі дії:

 1. Корм для собаки або кота.
 2. Повноцінний і збалансований, або ж ласощі та снеки.
 3. Якщо повноцінний і збалансований - виготовлений за сухою технологією чи за вологою. Вологі продукти поставляються в банках, пакетах або лотках.
 4. Для кошенят і цуценят або дорослих.
 5. Якщо це для собаки - то для малих, середніх або великих порід.
 6. Якщо це конкретна порода, можливо знайти конкретний корм, в залежності від бренду.
 7. Якщо ви утримуєте домашнього улюбленця старше 7 років, враховуйте чи він кастрований.
Чи є у вашого вихованця певне захворювання? Якщо так, наполегливо рекомендується запитати свого ветеринара, який корм або дієту слід підібрати для годування.
Яка кількість їжі необхідна для мого улюбленця?
Зазвичай в таблиці годування вказано рекомендовану кількість їжі, якою потрібно годувати протягом одного дня. Кількість прямо пов'язана з тим видом корму, що є всередині пакета. Це означає, що ці цифри не відносяться до іншого продукту або бренду.
Як правильно вимірювати кількість їжі, в грамах чи в чашках?
Використання чашки виглядає простіше. Однак кількість корму буде приблизною, особливо якщо розмір чашки не стандартизований. Ніби дрібниця, але збільшення кількості їжі на 10% або 20% може легко привести до більшого споживання енергії. Кілька десятків грамів кожного дня виглядають для нас несуттєвими, але насправді не підходять для кішки або крихітної собачки, що важить всього кілька кілограмів. Це відхилення потенційно може призвести до надмірної ваги. Ось чому ми рекомендуємо зважувати їжу кожного разу.

Після визначення добової норми корму вашого улюбленця, розділіть цю кількість на 3 невеликих прийоми їжі для собак (ранок, час обіду і час вечері) або, принаймні, 2 прийоми їжі (ранок і вечір). У кішок справи йдуть інакше через їх особливі потреби. Кішки їдять 8-10 невеликих порцій щодня. Для котів можете визначити денну кількість корму і залишити корм доступним протягом дня, в тому числі в нічний час, оскільки кішки також можуть бути активні в цей період.
Як користуватися та читати таблицю норм годування?
Щоб визначити, яка кількість корму потрібна вашому вихованцеві щодня, спочатку необхідно дізнатися точну масу його тіла. Ви можете використовувати власні ваги (зважити себе разом з вихованцем, а потім відняти власну вагу), або звернутися до ветеринарної клініки або піти у грумінг салон, щоб використати ваги там. Важливо переконатися, що у вас ідеальна оцінка стану тіла (B.C.S.), використовуючи наступну таблицю:
На основі цих параметрів визначте ідеальну масу тіла для вашого вихованця - ту, яку насправді повинна мати ваша кішка або собака, якби вона була з ідеальною масою тіла. Якщо ви не знаєте, як визначити цю вагу, завжди запитуйте свого ветеринара.

Подивіться на таблицю годування на упаковці продукту і зверніть увагу на кількість їжі, рекомендовану для ідеальної маси тіла. Використовуйте мінімальну кількість, якщо ваш вихованець менш активний або має тенденцію набирати вагу, або максимальну кількість, якщо ваш вихованець активний і худорлявий.

Як ми розглядали вище, використовуйте ваги для вимірювання кількості їжі, яку потрібно давати кожен день, намагайтеся не використовувати чашку.

Висновки
У зоомагазинах працюють висококваліфіковані фахівці, які допоможуть вам зробити правильний вибір.


Якщо у вас виникнуть додаткові питання по харчуванню, завжди звертайтеся до ветеринарного лікаря. В кінцевому підсумку він стане вашим кращим порадником і завжди порекомендує продукти вищого класу, точно знаючи, що саме підходить вашому вихованцеві.